Програма передбачає вивчення основних відомостей з ремонту, монтажу і наладки обладнання: ремонтні роботи; ремонт, монтаж, наладка промислового устаткування; монтажні роботи; збирання, налагоджування, випробування обладнання харчових виробництв. Велика увага приділена знанням і вмінням використовувати набуті навики на практиці.

В результаті вивчення курсу "Ремонт, монтаж, наладка обладнання" студенти повинні навчитися виконувати розрахунки фундаментів, такелажного оснащення, експериментально перевіряти рівняння, визначати кількість робітників під час проведення ремонтів а також необхідні інструменти, читати і оформляти схеми згідно Державних стандартів, використовувати довідкову, методичну літератури, а також правильно висловлювати технічну думку.


Мета дисципліни: передбачається вивчення питань формування, розвитку та функціонування сім’ї, шлюбно-родинних відносин в конкретних культурних і сімейно-економічних умовах.

Завдання дисципліни: є інтеграція досягнень різних наукових галузей: педагогіки, юриспруденції, економіки, психології, історії, демографії, соціології, тощо.

У результаті вивчення навчальної дисципліни студент повинен знати: основні поняття та категорії з таких питань:

- вивчення основних і загальних функцій сім’ї як одного з важливих факторів формування особистості;

-  дослідження сімейних конфліктів і динаміка розвитку груп;

- дослідження ролі сім’ї і сімейної структури населення у його відтворенні;

- побут і культурні особливості сімей в різноманітних етнічних групах і спільнотах,  вирішення юридичних аспектів;

- аналіз сімейного бюджету, стану сімейного споживання;

- гендерна конструкція українського соціуму.

вміти:  теоретичні знання, набуті студентами на лекціях, закріплювати на семінарських заняттях, які рекомендується проводити у вигляді диспутів, дискусій, тестових опитувань,розв’язку практичних завдань  та ін.


Мета дисципліни: формування у студентів необхідного в їхній подальшій професійній діяльності рівня знань та умінь щодо стану проблем гігієни та фізіології праці, виробничої санітарії промислових підприємств згідно напряму їх підготовки, шляхів, методів і засобів забезпечення безпечних і нешкідливих умов виробничого середовища згідно з чинними законодавчими та іншими нормативно-правовими актами.

Завдання дисципліни: полягає у набутті студентами знань, умінь і здатностей (компетенцій) ефективно вирішувати завдання професійної діяльності з обов’язковим урахуванням вимог охорони праці та гарантуванням збереження життя, здоров’я та працездатності працівників у різних сферах професійної діяльності.


Мета дисципліни: формування у студентів необхідного в їхній подальшій професійній діяльності рівня знань та умінь щодо поліпшення стану експлуатації санітарно-технічних пристроїв, зменьшення кількості втрат енергоносіїв.

Завдання дисципліни: полягає у набутті студентами знань, умінь і здатностей (компетенцій) ефективно вирішувати завдання професійної діяльності з обов’язковим урахуванням вимог санітарно-технічних пристроїв та гарантуванням збереження життя, здоров’я та працездатності працівників у різних сферах професійної діяльності.


Продовження курсу - Автоматизація виробництва для механіків 4 курс 2 семестр